Výprava světlušek a vlčat do Příbora 7-9.10.2022

Světlušky a vlčata z 98. oddílu se vydali na výpravu na Novojičínsko do městečka Příbor. Ubytování jim poskytla místní skautská klubovna. V pátek se nováčci vlčat a světlušek seznámili a zahráli si společně hry. V sobotu ráno si dali na snídani buchty a pak se vydali vstříc programu, který čítal malování, hry a zábavné scénky. K obědu jim bratři Grizzly, Česnek a Bříza uvařili vynikající boloňské špagety. Po obědě všichni odpočívali. Odpoledne vyráběli Zoo z přírodnin a obdrželi nové nováčky, vlčata byla seznámena se svým zákonem a světlušky mezi sebou přivítaly nové členky. V neděli ráno se všichni sbalili a vyrazili na mši do místního kostela. Poté uklidili klubovnu a vydali se na cestu domů.

Společná fotka účastníků výpravy:-)

Ostatní fotky z výpravy naleznete zde